UA RU
О технологиях в косметической и функциональной стоматологии/

Цементування абатмента

Цементування абатмента

У стоматологічній роботі все інтенсивніше практикується імплантація. На сьогодні це найефективніший спосіб усунути проблему з заміщенням втраченого зуба або декількох. Зростаючий попит на імплантати дозволив виробникам знизити їх собівартість, тим самим зробив більш доступними, при цьому якість продукту не постраждало. Все частіше в своїй роботі при установці імплантатів стоматологи використовують індивідуальні гібридні абатменти.

Цементировка абатментаЧим же вони так примітні?

Індивідуальний абатмент - це заводський абатмент доопрацьований методом фрезерування в лабораторних умовах під ваш особливий клінічний випадок (з урахуванням всіх побажань стоматолога і пацієнта). Титанові абатменти забезпечують високу міцність, але негативно проявляють себе в плані естетики. Прес-керамічні та пластмасові не впливають на зовнішній вигляд абатмента, проте мають низьку міцність і зносостійкість. Застосування гібридних абатментів виключає можливість виникнення подібних проблем.

Цементировка абатментаПри виготовленні гібридних абатментів використовуються заводські титанові платформи (інтерфейси) і вифрезованная з діоксиду цирконію верхня частина майбутнього абатмента. Виріб вважається завершеним, коли титанова і цирконієва частини з'єднуються між собою за рахунок цементу.

Переваги індивідуальних гібридних абатментів:

  • міцність (за рахунок титанового інтерфейсу);
  • відсутність естетичних і алергічних проблем;
  • індивідуальність - облік всіх факторів відповідно особливостей пацієнта;
  • доступність за ціною.

При всіх перерахованих позитивних якостях у стоматологів впевнені щодо того, з можливістю розклеювання таких абатментів. Насправді дотримання рекомендацій по виготовленню гібридних абатментів зводить імовірність розклеювання до мінімуму.

Не намагайтеся самостійно склеювати гібридний абатмент. Хочете отримати надійний абатмент - зверніться в зуботехническую лабораторію «Hollywood». Тільки в лабораторних умовах можна виключити всі чинники, що впливають на розклеювання абатментів.

Зуботехнічна лабораторія «Hollywood» має в своєму розпорядженні необхідними умовами для виготовлення індивідуальних гібридних абатментів і гарантує надійність і міцність виробу. В першу чергу проводиться сканування положення платформи сканабатментом і вибір з віртуальної бібліотеки виробника платформ. Це гарантує точність виготовлення гібридного абатмента. Потім враховується висота верхньої частини платформи, яка також впливає на розклеювання. Особлива увага приділяється верхній частині з діоксиду цирконію, щоб після виготовлення вона ідеально поєднувалася з титановим інтерфейсом і між ними був відсутній зазор.

У своїй роботі лабораторія використовує CAD / CAM технології, які дозволяють розрахувати і запобігти всім можливим причини розклеювання гібридних абатментів.

Цементировка абатментаЗаключним важливим компонентом процесу склеювання абатмента є сам матеріал для склеювання. Лабораторія «Hollywood» застосовує у своїй роботі композиційний цемент Panavia F 2.0 з використанням праймерів. Він забезпечує надійне приклеювання титанового інтерфейсу до цирконієвих наконечника і довгу службу індивідуального гібридного абатмента.Повернення до списку